Çfarë po ndodh?

Video Burimet 79 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 3x62

Shoku i skuadrës

Ekipi i Asumës kthehet nga misioni i tij. Në Konoha rikthehet edhe skuadra Kakashi, ku në skuadër Sora zëvendëson Sain. Naruto përpiqet t’i tregojë Sorës rreth Konoha-s, por Sora shkon në rrugën e tij. Fyerjet e Sorës nxisin një përleshje me Kiba dhe Choji, me Naruto dhe Rock Lee duke u bashkuar. Shikamaru dhe Asuma ndalojnë luftën. Më vonë Asuma i thotë Sorës se ai e njihte babanë e Sorës, i cili zbulohet si një nga Gardianët e përfshirë në përpjekjen për grusht shtet. Ai gjithashtu i tregon Sorës sulmin e tij me tehun e çakrës. Furido dhe rrëmbyesit e tjerë të trupit fillojnë sulmin e tyre ndaj Klanit Kohaku.

Naruto Shippūden dubluar shhqip 3×62
Jun. 05, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet