Çfarë po ndodh?

Video Burimet 83 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 3x60

Paqëndrueshmëria

Ekipi Kakashi fillon të përballet me armikun shinobi. Yamato i shpëton kundërshtarit të tij, Fudo, duke falsifikuar vdekjen e tij. Sora, që nuk dëshiron të kërkojë Naruton, largohet vetë. Kthehu në Konoha, Danzo zbulon se është i vetëdijshëm se po vëzhgohet nga ANBU e Tsunade. Naruto lufton Fūka, puthja e së cilës është fatale dhe tregon aftësinë e saj për të përdorur tokën, zjarrin, ujin dhe jutsus-in e rrufesë. Sai arrin të shpëtojë nga sulmuesi i tij, Fuen, dhe më vonë shpëton Sakura nga një merimangë e madhe, duke u plagosur në proces. Më pas Sora godet liderin e armikut, Furido, dhe zbulohet se ai ishte objektivi i grupit.

Naruto Shippūden dubluar shqip 3×60
May. 22, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet