Çfarë po ndodh?

Video Burimet 73 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 3x55

Era

Kakashi lirohet nga spitali dhe fillon programin e trajnimit të Narutos. Naruto mëson se ka chakra të stilit të erës. Yamato ndihmon duke ngritur fushën e stërvitjes me jutsu-në e tij të veçantë. Naruto gjithashtu mëson se ai mund të përdorë jutsu-në e tij Multi Shadow Clone për të shpejtuar stërvitjen e tij, pasi çfarëdo që të mësojnë klonet, përdoruesi origjinal mëson pas shpërndarjes së klonit. Naruto dhe masa e tij e kloneve marrin secili nga një fletë dhe përpiqen ta ndajnë në gjysmë me chakra erës si hapi i parë për të krijuar jutsu-në e tij të re.

Naruto Shippūden dubluar shqip 3×55
Apr. 17, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet