Çfarë po ndodh?

Video Burimet 82 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 2x53

Gjethet mbijnë!

Orochimaru dhe Kabuto e bindin Sasuken të tërhiqet me ta, dhe Naruto qan për dështimin e tij për ta kthyer Sasuken në fshat, por Sakura e siguron atë se ata do ta sjellin Sasuken përsëri së bashku. Ekipi i Naruto-s i raporton Tsunade-s për rezultatet e misionit dhe Tsunade është shumë i zemëruar për skemën e Danzo-s, veçanërisht për rrjedhjen e informacionit të tij të klasifikuar për ta çuar më tej atë. Sai i kërkon Danzos që ta lejojë të qëndrojë me Team Kakashi, dhe Danzo pa dëshirë pranon. Sai shkon në një mision me ekipin e tij, pasi ka ardhur për t’i parë ata si miqtë e tij.

Naruto Shippūden dubluar shqip 2×53
Apr. 03, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet