Çfarë po ndodh?

Video Burimet 78 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 2x44

Sekreti i betejës!

Yamato përdor çakrën e parë të Hokage për të shtypur çakrën e dhelprës demonike dhe Naruto kthehet në normalitet, por me lëndime të rënda. Sakura fillon ta shërojë atë, por vëren se ninjutsu mjekësor ka pak efekt në plagët e tij. Shpata e Orochimaru zbulohet se ka shpuar vetëm një nga klonet e Sait. Sai i vërtetë del, flet me Orochimaru dhe i jep atij një letër nga Danzo. Sai më pas largohet me Orochimaru dhe Kabuto, por kloni i drurit i Yamato qëndron afër gjurmëve të tyre. Naruto vjen në vete dhe pyet veten se çfarë ndodhi, por Sakura vendos të mos i tregojë të vërtetën. Ata arrijnë në vendin e takimit, duke marrë librin me figura që Sai la pas. Yamato konkludon se Danzo kërkon të shkatërrojë dhe ribëjë Konoha duke bashkëpunuar me Orochimaru.

Naruto Shippūden dubluar shqip 2×44
Jan. 24, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet