Çfarë po ndodh?

Video Burimet 76 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 2x39

The Tenchi Bridge

Yamato maskohet si Sasori pasi krijon një kopje druri të Hirukos dhe shkon të takojë spiunin. Spiuni rezulton të jetë krahu i djathtë i Orochimaru, Kabuto Yakushi, i cili i zbulon Yamato vendndodhjen e strehës aktuale të Orochimaru. Orochimaru ndërpret takimin, duke u shfaqur për të sulmuar Kabuton, dhe ndërsa fillimisht duket se Orochimaru ka ardhur pas Kabuto, Kabuto sulmon Yamato dhe zbulon se ai është vërtet besnik ndaj Orochimaru. Orochimaru thërret Naruton, Sakura dhe Sai nga ku ata fshihen dhe vëzhgojnë takimin, dhe përgatitet të luftojë ekipin.

Naruto Shippūden dubluar shqip 2×39
Dec. 13, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet