Çfarë po ndodh?

Video Burimet 71 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 2x33

Synimi i Ri

Ekipet Kakashi dhe Guy kthehen në shtëpi në Konoha. Ndërsa Kakashi prehet në infermieri, Sakura i tregon Tsunades për informacionin që Sasori i dha asaj si shpërblim për mposhtjen e tij. Sasori kishte një takim të planifikuar me një spiun nga radhët e Orochimaru në 10 ditë. Kanë kaluar 4 ditë që kur Sakura mori këtë informacion, dhe tani Naruto dhe Sakura duhet të rekrutojnë një anëtar të ri të ekipit për të shkuar dhe për të hetuar. Ndërsa Naruto kërkon Konoha për një rekrut të gatshëm, ai takon disa nga miqtë e tij të vjetër. Ashtu si Choji pranon të ndihmojë, Shikamaru, Choji dhe Naruto sulmohen nga një shinobi Konoha i panjohur për ta, Sai.

Naruto Shippūden dubluar shqip 2×33
Nov. 08, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet