Çfarë po ndodh?

Video Burimet 86 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 2x52

Fuqia e Uchiha

Sasuke fillon të sulmojë Naruton, por Sai e frenon atë vetëm që të dy të shpërthehen nga Chidori Nagashi i Sasuke. Sakura akuzon Sasuke, por Yamato ndërhyn dhe përfundon duke u goditur me thikë nga tehu unik i Sasukes i mbushur me Chidorin e tij. Dhelpra me nëntë bishta tundon Naruton me fuqinë e saj, por ai e refuzon atë. Sasuke e sheh këtë duke përdorur Sharingan-in e tij, duke u shfaqur në mendjen e Narutos. Nine-Tails thotë se chakra e Sasuke i kujton atij Madara Uchiha, më pas Sasuke shtyp çakrën e Nine-Tailed Fox. Para se dhelpra me nëntë bisht të kthehet në kafazin e saj, ajo paralajmëron Sasuke të mos vrasë Naruton, duke thënë se ai do të jetojë për t’u penduar përgjithmonë.

Naruto Shippūden dubluar shhqip 2×52
Mar. 20, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet