Çfarë po ndodh?

Video Burimet 71 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 2x41

Fillon Misioni Top-Sekret

Naruto vazhdon të zemërohet edhe më shumë dhe kundërshton lehtësisht sulmin e Kabutos, duke e larguar atë. Kundërshtari i Narutos hedh Kabuton në Sakura, duke e rrëzuar atë pa ndjenja. Orochimaru vazhdon të shikojë Naruton duke u zemëruar më shumë, duke shkatërruar përfundimisht Urën e Qiellit dhe Tokës. Ndërsa ura shembet, Sakura rrëshqet nga buza. Sai tërheq një zog për të fluturuar, por zgjedh të ndjekë Naruton dhe Orochimaru në vend që të shpëtojë Sakura. Yamato e shpëton atë në sekondën e fundit dhe krijon një klon druri për të kapur betejën. Përfundimisht shfaqet bishti i katërt, duke i lejuar çakrës së poshtër të kontrollojë plotësisht trupin e Narutos, duke e formuar atë në një Dhelpër miniaturë me nëntë bishta.

Naruto Shippūden dubluar shqip 2×41
Dec. 20, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet