Çfarë po ndodh?

Video Burimet 92 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 7x147

E kaluara e Ninjas Mashtrues

Naruto, Sai dhe Yamato mbërrijnë për të shpëtuar Hotarun dhe Utakata nga ninja sulmues që ata zbulojnë se janë Anbu nga Fshati i Mjegullit të Fshehur. Yamato përpiqet të negociojë vetëm me kreun e Mist Anbu, Tsurugi, dhe pas diskutimit të tyre, Tsurugi flet vetëm me Utakata. Tsurugi përpiqet të bindë Utakatën të kthehet në fshatin e mjegullës së fshehur, por kjo e fundit refuzon dhe kujton dhimbjen e tmerrshme që pësoi nga duart e ish-zotërisë së tij.

Naruto Shippūden dubluar shqip 7×147
Naruto Shippūden dubluar shqip 7×147
Feb. 11, 2010
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet