Çfarë po ndodh?

Video Burimet 104 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 7x145

Pasardhësi i Jutsu-së së Ndaluar

Naruto, Sai dhe Yamato shoqërojnë Hotarun në fshatin e fshehur të Klanit Tsuchigumo. Me të mbërritur, megjithatë, fshatarët nuk duken aq të lumtur të shohin Hotarun. Diku tjetër, pasi Utakata reflekton për kohën që kaloi me të, ai del ballë për ballë me Akaboshin dhe grupin e tij.

Naruto Shippūden: dubluar shqip 7×145
Naruto Shippūden: dubluar shqip 7×145
Jan. 28, 2010
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet