Çfarë po ndodh?

Video Burimet 85 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 1x22

Chiyo's Secret Skills

Sakura kapet nga taktika e Sasorit dhe rrethohet nga një re helmuese.

Naruto Shippūden dubluar shqip 1×22
Aug. 02, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet