Çfarë po ndodh?

Video Burimet 111 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 1x12

The Retired Granny's Determination

Pakkun gjen strehën e Akatsuki. Ekipi Kakashi dhe Temari përgatiten të nisen për të rikthyer Gaarën, por Temari urdhërohet të qëndrojë prapa dhe të ndihmojë në ruajtjen e fshatit.

Naruto Shippūden dubluar shqip 1×12
May. 03, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet