Çfarë po ndodh?

Video Burimet 107 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 1x15

Arma sekrete quhet...

Gjyshja Chiyo dhe Sakura shpëtojnë Naruton nga genjutsu i Itachi. Pa asnjë moment, Kakashi nis kundërsulmin.

Naruto Shippūden dubluar shqip 1×15
May. 24, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet