Çfarë po ndodh?

Video Burimet 106 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 1x17

Vdekja e Gaara!

Ekipet Kakashi dhe Guy bëjnë një pushim të shkurtër. Gjyshja Chiyo shikon Naruton duke dremitur dhe i kujtohet Sasori si fëmijë. Ndjekja rifillon, dhe kur Chiyo pyet veten pse Naruto bën një përpjekje të tillë në…

Naruto Shippūden dubluar shqip 1×17
Jun. 07, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet