Çfarë po ndodh?

Video Burimet 32 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

La Brea me titra shqip: 2x6

Llazari

Kur plani i tyre për të depërtuar në ndërtesë shkon keq, Gavin e gjen veten ballë për ballë me udhëheqësin e saj enigmatik. Eva, Levi, Sam dhe Izzy detyrohen të mbështeten te një ish kundërshtar për të udhëhequr një përpjekje shpëtimi. Në vitin 1988, Josh dhe Riley shijojnë pak argëtim përpara një kthese befasuese.

La Brea: me titra shqip 2×6
La Brea: me titra shqip 2×6
Nov. 01, 2022
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet