Çfarë po ndodh?

Video Burimet 49 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

La Brea me titra shqip: 2x14

Udhëtimi (2)

Me Gavinin në prag të vdekjes, Eva dhe familja e saj bëjnë një përpjekje të dëshpëruar për t’i rregulluar gjërat… edhe pse një kthesë e papritur kërcënon t’i copëtojë përgjithmonë. Veronica zbulon një sekret që e vë në rrezik marrëdhënien e saj me Lucas.

La Brea: me titra shqip 2×14
Feb. 28, 2023
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet