Çfarë po ndodh?

Video Burimet 69 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

La Brea me titra shqip: 2x2

La Brea

Ndërsa Gavin kërkon ndihmën e gjyshit të tij për ta udhëhequr te gruaja e tij e humbur, Eva dhe Levi lundrojnë në një realitet të ri të tmerrshëm. Në vitin 1988, Josh dhe Riley zbuluan se po ndiqen nga një burrë i dyshimtë i cili zbulon informacione rreth misterit pas gropave.

La Brea me titra shqip 2×2
Oct. 04, 2022
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet