Çfarë po ndodh?

Video Burimet 118 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 8x160

Misteri i dhimbjes

Kur Kakashi bie kundër Pain, situata vetëm sa përkeqësohet për Konohën. Shizune dhe Inoichi janë afër zbulimit të misterit të Dhimbjes, por kur shtigjet Kafshore dhe Njerëzore të Dhimbjes shfaqen para tyre, a mund të shpëtojnë ata me të vërtetën rreth Dhimbjes?

Naruto Shippūden: dubluar shqip 8×160
Naruto Shippūden: dubluar shqip 8×160
May. 13, 2010
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet