Çfarë po ndodh?

Video Burimet 101 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 8x159

Dhimbja kundër Kakashit

Kakashi vazhdon të luftojë kundër dhimbjes. Me ardhjen e Chouji-t dhe Chouza-s, gjërat fillojnë të duken lart, por Dhimbja nuk i ka mbaruar ende truket.

Naruto Shippūden: dubluar shqip 8×159
Naruto Shippūden: dubluar shqip 8×159
May. 06, 2010
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet