Çfarë po ndodh?

Video Burimet 57 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

La Brea me titra shqip: 3x2

Mos shiko lart

Ndërsa të mbijetuarit përpiqen të integrohen me fshatarët në Fort, një tufë pterodaktilësh të egër sulmon. Ty përpiqet të kuptojë hapat e tij të ardhshëm dhe kërkon ndihmë nga një mik i vjetër.

La Brea: S3-EP2 Ne Shqip
La Brea: S3-EP2 Ne Shqip
Jan. 16, 2024
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet