Çfarë po ndodh?

Video Burimet 120 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Jujutsu Kaisen – me titra shqip: 1x9

Skuqje e vogël dhe ndëshkim i kundërt

Gjimnazisti Junpei Yoshino gjen ngacmuesit e tij të vrarë tmerrësisht në një kinema. Magjistari Kento Nanami dhe Yuji hetojnë skenën e krimit.

Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Jujutsu Kaisen: 1×9
Nov. 28, 2020
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet