One Piece – Piratet e vegjël: Season 1

Oct. 20, 1999
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

I ndikuar nga Shanks, Luffy fillon udhëtimin e tij për t’u bërë Mbreti i Piratëve. Në fillim të udhëtimit të tij, ai takon një djalë të quajtur Koby, i cili dëshiron të bëhet marins. Ata arrijnë në qytetin Shells, ku takojnë kapitenin e korruptuar të marinës Axe-Hand Morgan, djalin e tij Helmeppo dhe gjahtarin e piratëve Roronoa Zoro.

Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet