Naruto

Naruto

Oct. 03, 2002
Tuaj rating: 0
10 1 votoni

Sezonet dhe episoded

1Sezoni 1 Oct. 03, 2002
2Sezoni 2 Jun. 14, 2024
3Sezoni 3 Jun. 14, 2024
4Sezoni 4 Jun. 14, 2024

Krijuesi

Krijuesi

Hidhet

Junko Takeuchi isNaruto Uzumaki (voice)
Naruto Uzumaki (voice)
Noriaki Sugiyama isSasuke Uchiha (voice)
Sasuke Uchiha (voice)
Chie Nakamura isSakura Haruno (voice)
Sakura Haruno (voice)
Kazuhiko Inoue isKakashi Hatake (voice)
Kakashi Hatake (voice)
Hidekatsu Shibata isHiruzen Sarutobi (3º Hokage) (voice)
Hiruzen Sarutobi (3º Hokage) (voice)
Koichi Tochika isNeji Hyuga (voice)
Neji Hyuga (voice)
Masashi Ebara isMight Guy (voice)
Might Guy (voice)
Yōichi Masukawa isRock Lee (voice)
Rock Lee (voice)
Yukari Tamura isTenten (voice)
Tenten (voice)
Ryoka Yuzuki isIno Yamanaka (voice)
Ino Yamanaka (voice)

Video trailer

Përmbledhje

Naruto Uzumaki, a mischievous adolescent ninja, struggles as he searches for recognition and dreams of becoming the Hokage, the village’s leader and strongest ninja.
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Naruto
Titulli origjinal ナルト
TMDb Rating 8.355 5,285 vota
Parë ajror data Oct. 03, 2002
Të fundit ajrit data Feb. 08, 2007
Stinët 4
Episode 220
Zgjatja Mesatare 24 minuta
Të përbashkët1

Tituj të ngjashëm

Naruto Shippūden
La Brea me titra shqip

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet