Çfarë po ndodh?

Video Burimet 51 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto: 4x218

Kundërsulmi!

Shikamaru dhe Ino mbërrijnë për të ndihmuar Temarin kundër Kyakut, ndërsa Kiba dhe Choji shkojnë për të ndihmuar Kankuron. Gjithçka duket se po shkon mirë derisa Neji vëren diçka të çuditshme…

Naruto dubluar shqip 4×218
Jan. 25, 2007
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet