Çfarë po ndodh?

Video Burimet 67 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto: 4x166

Kur koha ndalon

Sagi përgatit planet e tij për hakmarrje dhe nuk do të lejojë askënd t’i pengojë! I maskuar si Noroimusha, ai përballet me Musou, por një lajm tronditës zbulohet kur ata të dy zbulojnë identitetin e tyre të vërtetë!

Naruto dubluar shqip 4×166
Jan. 04, 2006
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet