Çfarë po ndodh?

Video Burimet 85 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto: 1x49

Forca e Fshehur e Lee: Jutsu sekrete e ndaluar!

Ndërsa beteja midis Lee dhe Gaara vazhdon, Gai kujton se sa e vështirë stërvitej Lee dhe se si Lee nuk ka pothuajse asnjë aftësi ninjutsu ose genjutsu. Lee është gjithashtu një braktisës, si Naruto. Për të mposhtur Gaara, Lee do të duhet të përdorë lëvizjen që Gai ia ndaloi të përdorte.

Naruto dubluar shqip 1×49
Naruto dubluar shqip 1×49
Sep. 10, 2003
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet